Zati Eşya Taşımacılığı

Uzman kadromuz ile Zati Eşya Taşımacılığinda taşıma, gümrükleme ve adrese teslim hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerimizin taşıma tercihleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize ait şahsi eşyaları Türkiye’den dünyanın herhangi bir konumuna ya da dünyanın herhangi bir konumundan Türkiye'ye gümrükleyip paketleyerek, teslim etmekteyiz. Yaptığımız tüm lojistik hizmetlerde iyi derecede yabancı dil bilen, konulara hakim deneyimli personeller beraberiyle yönetmekteyiz.

İş başlangıcında müşterimizle tercih ve koşullarını öğrenebilmek için bir araştırma yapıyoruz ve bu hizmet sayesinde verimli bir hizmet veriyoruz. Bunun sonrasında ise Lojistik uzmanlarımız gerekli tüm evrakları hazırlayarak hızlı bir biçimde start veriyorlar. Kişisel eşyalarınızın yüklemesi için paketleme, yükleme ve istifleme gibi işlemlerin uygunluğunu kontrol ederek işlemleri devam ettiriyor ve bu işlemler uzman kadroumuz kontrolünde birebir sağlama yöntemiyle devam ediyor.

Tüm bu süreç sonunda zati eşyalarınız teslim olduğunda size bu hizmeti önemseyerek ve güvenli bir şekilde verdiğimiz için yaptığımız işten memnuniyet duyuyoruz.
Bu lojistik ağındaki tüm koşullar ve gidişat sizin belirlediğiniz sistemde yürümektedir.

Avrupa Trans & Lojistik

AVRUPAYA HIZLI VE GÜVENİLİR KARGO HİZMETİ

İngiltere - Almanya - Fransa - Hollanda - İtalya ve bir çok ülkeye kargo hizmeti

İletişime Geç 0 212 942 63 75
Teklif İste